درباره ما

سنگ قبر تهران

سنگ جنت

سابقه ی طولانی سنگ جنت حاصل تفکر نو در همه ی دوره های تجاری خود بوده است که بحمدالله موفق شده در عصر ارتباطات نسب به راه انداری فروشگاه مجازی اینترنتی خود نیز اقدام نماید. این مجموعه از سال ۷۸ به صورت گسترده تجارت بین المللی خود را آغاز نمود و با واردات بهترین سنگ ها از کشورهای مختلف گستره ی فعالیت خود را بیش از پیش افزایش داد.

در اختیار برترین کارشناسان و طراحان :

سنگ جنت با بکارگیری برترین کارشناسان و هنرمندان در عرصه ی حکاکی بر روی سنگ و ایجاد نقش برجسته بسیار متمایز تر از دیگر شرکت های سنگ بری عمل کرده است و در ارائه خدمات برای سایر ادیان و شکل دهی سنگ های خاص از بهترین مشاوران خود بهره می گیرد. کارشناس و هنرمندانی که سالیان دراز در هنر حکاکی و نقش برجسته درای شخصیت برجسته و شناخته شده ایی هستند.

مکان اصلی ما :

سنگ جنت در ابتدا در تهران کار خود را آغاز کرد و بعد گذشت چندین سال به علت ایجاد کارخانه سنگ بری در اصفهان، دفتر و کارگاهی در شهر اصفهان تاسیس کرد. همین امر سبب گریده که دامنه ی فعالیت ما گستره تر گردد و ارسال بار به شهرستانها به راحتی صورت پذیرد ضمن اینکه قیمت تمام شده سنگ مزار نیز بسیار مقرون به صرفه برای مشتریان باشد.

هدف ما :

هدف ما جایگاهی بسیار فراتر از فعالیت در دو یا سه شهر بزرگ ایران است. ما معتقدیم با استراتژی های مناسب و کیفیت برتر و بهترین قیمت می توانیم فروش خود را نه در سطح ایران بلکه در کشورهای اطراف نیز داشته باشیم چنان که بسیار سابقه ی فروش در شهر های مختلف ایران را نیز هم اکنون داریم.

اگر به یک سنگ مزار خاص نیازمند هستید ما شما را کمک خواهیم کرد تا نقشی که در ذهنتان مصور گردیده بر روی سنگ ایجاد گردد.

۱۸۰۰۰

ساخت و نصب بیش از ۱۸۰۰۰ سنگ مزار

تماس و مشاوره